Yukarı Çık
23 Eki

Barcelona’dan Keşfetmen Gereken Konsept Mekanlar

barcelona boca chica

Yazın bitişini kutlamak için Barcelona bileti baktığını duyar gibiyiz. O zaman şehrin en havalı, trending konsept mekanlarına ihtiyacın olacak Sarı Yakalı.

 

Brunch & Cake

Barcelona’nın en meşhur kahvaltı mekanlarından biri olan Brunch & Cake her daim hem lokallerin hem de turistlerin uğrak noktası. Yani lezzetli bir kahvaltı için birazcık beklemen gerekebilir. Bizim kahvaltı alışkanlıklarımıza göre ise oldukça değişik bir menüsü var! Tatlı waffle üzerine tütsülenmiş tavuk ve bol tohumlu – chia’lı granolası denenmesi gereken tatlar arasında.
Carrer d’Enric Granados, 19, 08007 Barcelona, İspanya

Barcelona-Brunch&Cake

 

Eyescream & Friends

Ben dondurmamı şekilli severim diyenler hazırlanın! Barcelona’da sahil yolu üzerinde yer alan bu konsept dondurma mekanında lezzetin en sevimli haliyle tanışabilirsiniz.
 Passeig de Joan de Borbó, 30, 08003 Barcelona, İspanya

 

Picasso Müzesi – Fundacio Gaspar Cafe

Picasso müzesi Barcelona’nın mutlaka görülmesi gereken müzelerinden biri. Tam da bu nedenle her daim önünde uzun kuyruklar var. Giriş sıranızı beklerken komşu modern sanat müzesi Fundacio Gaspar’ın her metrekaresi sanat kokan mekanında tatlı molası vererek, buranın renkli ve canlı dekoru ile enerji depolayabilirsiniz.
Carrer de Montcada, 25, 08003 Barcelona, İspanya

 

Boca Chica

Klasik ispanyol mutfağını modernize etmiş bir bistro olan Chica lezzetli tapas çeşitleri ile harika bir alternatif akşam durağı.  Turistik destinasyonlardan Sagrada Familia’nın yakınında olan Boca Chica’da turist bulman biraz zor!
Passatge de La Concepcio 12- 08003 Barcelona, İspanya

tapasGörsel: centurion-magazine.com

 

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın