Yukarı Çık
10 Mar

Dijital Devrimin Bir Parçası Ol!

Digital Revolution / Dijital Devrim | Fotoğraf: http://dijitaldevrim.zorlupsm.com/

Son günlerde Instagram’da arkadaşlarının renkli ve ışıklı odalarda ilginç pozlar verdiğini, hatta kendilerine dijital

kanatlar taktığını görüp kıskandığını biliyoruz. Bugün sana önerimiz, bu dijital devrimin bir parçası olman! Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ziyaret edebileceğin sergide kendini kaybedecek, 12 Haziran’a kadar en az bir kez daha o büyüyü yaşamak isteyeceksin.

12744718_495804210603158_8670299153825875672_n

Şubat ayından beri sanat ve teknoloji birlikteliğinin ulaşabileceği en uç noktaları gösteren Digital Revolution – Dijital Devrim sergisi, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin Sky Lounge alanında yer alıyor. Londra’da bulunduysan adını mutlaka duymuşsundur, konser ve etkinlikleriyle Londra yaşamının önemli bir parçası olan Barbican Centre’ın yıldızıymış bu sergi 2014 yılında… Stockholm ve Atina’ya uğradıktan sonra ise etkilemek için İstanbulluları seçmişler.

Digital Revolution / Dijital Devrim | Fotoğraf: http://dijitaldevrim.zorlupsm.com/

Digital Revolution – Dijital Devrim | Fotoğraf: http://dijitaldevrim.zorlupsm.com/

Dijital yerleştirmeler, dünyaca ünlü tasarımcılardan işler, dev robotlar, görsel ve ses teknolojilerini buluşturan, özel efekt tekniklerini uygulamalı olarak deneme fırsatı sunan işler… Kendini ilk kez lunaparka götürülmüş bir çocuk gibi hissedeceğin kesin!

Fotoğraf: https://www.facebook.com/parleistanbul

Fotoğraf: https://www.facebook.com/parleistanbul

Hafta içi 20.30, hafta sont 20.00’ye kadar açık olan serginin ardından Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki tiyatro oyunu, konser ya da müzikallerden birini izleyerek geceye sanatla devam edebilirsin. Serginin etkisini biraz daha hissetmek ve yaşadığın deneyimi sevdiklerinle paylaşmak için Zorlu Center’daki restoranlardan birinde güzel bir akşam yemeği yemeyi tercih edebilirsin. Bizim önerimiz, zengin menüsüyle Fransız mutfağının tadını çıkarabileceğin Parle İstanbul olacak. Cafe De Paris soslu bonfile dilimlerini kesinlikle denemelisin; tabii bir kadeh kırmızı şarapla!

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın