Yukarı Çık
29 Eki

En Efsane AIRBNB Evleri

Rotterdam 1100x730

Airbnb’yi henüz denememiş olabilirsin ama duymamış olman imkansız. Airbnb özetle otelde konaklama yerine her bütçeye ve her zevke uygun farklı konaklama alternatiflerinin yer aldığı bir websitesi. Biz de ölmeden önce mutlaka konaklamayı deneyimlemenin gerektiğini düşündüğümüz en çılgın, en farklı, en orjinal Airbnb evlerini senin için derledik.

 

  • Dev bir köpeğin içinde kalmaya ne dersin ?

Daha önce aklına böyle bir evde kalmanın asla gelmediğine eminiz! Amerika’nın pek de bilinmeyen bir eyaleti olan Idaho’da yer alan bu ilginç ev, Beagle köpeklerine benzeyen şekli ile görenlerin unutmayacağı bir yer. Evin kütüphanesinden oyunlarına her şey tabi ki köpek temalı.

Airbnb Sayfası: https://www.airbnb.com.tr/rooms/26707

Dog Bark OtelGörsel: https://www.lifezette.com/

 

  • Geometri aşığı Sarı Yakalı evi

Hollanda’nın en büyük 2. Şehri olan Rotterdam modern binaları ile oldukça meşhur. En göze çarpanlardan biri de Airbnb’de de kendisini bulabileceğin Küp Evler.Tasarımcısı Piet Blom, altıgen şeklindeki kübik evleri 45 derecelik açıyla yanyana dizerken; her evi bir ağaç olarak tasarlamış. Bütüne baktığında da bir ormanı temsil ediyorlar.

Airbnb Sayfası: https://www.airbnb.com.tr/rooms/817858
Cube 2Görsel: Pinterest

 

  • Kendi adana sahip olmaya ne dersin ?

Bu da mümkün dediğini duyar gibiyiz! Evet, istersen AirBnb’den ada kiralayabiliyorsun J Bird Island eşsiz bir kaçamak için ihtiyacın olan herşeyi sana sunuyor. Yalnızca sana ait bir ada, sınırsız yüzme, dalış & su kayağı ve dahası herkeslerden uzak farklı bir deneyim sunuyor.

Airbnb Sayfası: https://www.airbnb.ie/rooms/4869137

BirdIslandGörsel: Pinterest

 

  • Kutsal Ayung nehri üzerinde yer alan bambu evler

Tropikal ormanın ortasında yer alan nehir üzerine kurulmuş olan bu lüks bambu evlerde konaklamak inanılmaz bir deneyim olsa gerek! Doğaya yakın hissedeceğin, huzura doyacağın bir tatil için burası listeye eklenmeli.

Airbnb Sayfası: https://www.airbnb.com.tr/rooms/798483

Bambu2Görsel: https://www.govoyagin.com

 

  • Prens/Prenses gibi hissetmek için şato kiralamak

Fransa’nın ünlü vadisi Loire’de yer alan 17 odalı bu şatoda dilersen tam 32 kişiyi ağırlayabilir, kendini 1 geceliğine de olsa prens ya da prenses gibi hissedebilirsin. Aynı ailenin 6 generasyondur içinde yaşadığı bu güzel şato sana Fransa kültürünü ve Fransız soylu hayatını en iyi şekilde deneyimletecek.

Airbnb Sayfası: https://tr.airbnb.com/rooms/562857

Airbnb ŞatoGörsel: Airbnb

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın