Yukarı Çık
24 Nis

Etiler’de Yeni Bir Konsept: Take A Seat

take a seat akmerkez

Etiler yakınında çalışıyorsanız artık iş çıkışlarında uğrayacağınız harika bir konsept mekanınız var demektir.

Take a Seat yakın zamanda Akmerkez’in yemek katında açıldı. Yemek katında olması sakın sizi yanıltmasın, AVM’de olduğunuzu kesinlikle hissetmeyeceksiniz, söz veriyoruz!

Burası toplamda 6 konsept mekandan oluşuyor. Fine Kids çocuklarınızı bırakabileceğiniz  ya da dekorasyonu ile kendinizi yeniden çocuk hissedeceğiniz bir mekan. Burayı gördükten sonra, yemeğini alıp minicik masalarda yemeye çalışman gayet normal, seni yargılamıyoruz sarı yakalı  🙂

take a seat (3)

Chet Bistro ise iddialı menüsüyle Take a Seat’ın havalı çocuğu. Burayı çok seveceğine eminiz. Gurme hamburgerini özellikle tavsiye ediyoruz. İtalyan pizzası isterseniz Papa Forni’ye, sağlıklı şeyler yemeliyim ama pek de zamanım yok derseniz sizi mottosu “Good Food in 90 seconds” olan Village’a alalım. Village buharda atmosfer basıncı ile pişirme teknolojisi kullanıyor bu sayede sağlıklı menüleri 90 saniye gibi çok kısa bir sürede zamanı az olan sarı yakalılar için hazırlıyor.

take a seat(2)

Aslında Take a Seat’in renkli ve fresh tasarımının haricinde servislerine de bayıldık. Bu nedenle bizim de çok sevindiğimiz son konsept ise Take Me Home. Take a Seat’te serviste kullanılan tepsilerden, bardaklara ve daha birçok tasarım ürünü bulabileceğiniz ufak bir dükkan. Buradan ofis masanıza ya da ofis arkadaşlarınıza orijinal hediyeler alabilir, bu deneyimi yanınızda götürebilirsiniz.

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın