Yukarı Çık
22 Tem

Sarı Yakalı’ya İlham Verecek 10 Instagram Hesabı

instagram

İyi hissetmek, güzel şeyler yapacak enerjiyi bulmak için aradığın ilham ve motivasyon Instagram karelerinde!

Dünyanın farklı köşelerinden birçok Instagram kullanıcısı, yaratıcı projeler, parlak fikirler, etkileyici kareler ve gülümseten hikayeler paylaşmaya devam ediyor. Kiminin yüz binlerce takipçisi olan bu hesaplar, lezzetten seyahate, kişisel hikayelerden dekorasyona, farklı açılardan ilham dolmana ve motive olmana yardımcı olacak!

Passion Passport | @passionpassport

İçindeki seyahat etme tutkusunu alevlendirecek Passion Passport’ta bu tutkuyu paylaşan bir grup insanın büyüleyici fotoğraflarını ve etkileyici hikayelerini bulacaksın.

Symmetry Breakfast | @symmetrybreakfast

Her gün farklı bir kültür ve mutfağa ait lezzetli kahvaltı fotoğrafları paylaşan Symmetry Breakfast’ın en önemli özelliği, bu iki kişilik kahvaltıların daima, olabildiğince simetrik hazırlanmış olmaları!

Apartment Therapy | @apartmenttherapy

Dünyanın dört bir yanındaki zevkli insanların evlerinden dekorasyon önerileri paylaşan bu hesabı takip ederek, evini güzelleştirmek için birbirinden yaratıcı fikirler bulabilirsin!

Julie Lee Food + Photography | @julieskitchen

A photo posted by Julie Lee (@julieskitchen) on

Julie Lee’nin karnını acıktıracak yemek fotoğraflarının yanı sıra yiyeceklerden yaptığı ve ilk bakışta resim mi yoksa gerçek yiyecek fotoğrafları mı olduğuna karar veremeyeceğin kolajları kesinlikle ilgiyi hak ediyor!

The Short News | @theshortnews

A photo posted by Sean (@theshortnews) on

Avustralyalı Sean’ın dünyadaki önemli, ilginç, komik ve şaşırtıcı haberleri takip ederek bunları kısa haber metinleri ve çoğunluğu Lego’dan olmak üzere oyuncak görselleriyle canlandırdığı haberleri seni hem çocukluğuna döndürecek hem de gündemden haberdar olmanı sağlayacak.

Andrew Knapp | @andrewknapp

A photo posted by Andrew Knapp (@andrewknapp) on

Andrew ve köpeği Momo’nun maceralarının renkli ve tatlı fotoğraflarla ölümsüzleştiği bu hesap seni en yakın dostunla oradan oraya koşmaya teşvik edecek.

Humans of New York | @humansofny

Fotoğrafçı Brandon Stanton tarafından 2010 yılında başlatılan ve dünyaca ünlenen Humans of New York projesi, Stanton’ın New York’lularla yaptığı samimi sokak röportajlarının bir fotoğraf – bir hikaye konseptiyle sosyal medyaya taşınmasından oluşuyor. İnsanların gerçek hikayeleri ve duyguları seni derinden etkileyecek.

Ida Skivenes | @idafrosk

A photo posted by idafrosk (@idafrosk) on

Norveçli Ida, yaptığı yenilebilir tablolarla hem göze hem mideye hitap ediyor! Instagram hesabındaki tüm yiyecek sanatının kendisi tarafından yapıldığını ve yenildiğini söyleyen Ida’nın renkli ve sevimli fotoğrafları seni gülümsetecek.

The Sketchbook Project | @thesketchbookproject

The Sketchbook Project, farklı ülkelerden sanatçıların doldurduğu defterlerle büyüyen bir proje. Dünyanın en büyük sanatçı defteri kütüphanesi olma ünvanı taşıyan Brooklyn’deki kütüphaneleri bir yana, bu kütüphaneye yollanan defterlerden sayfalar bulabileceğin Instagram hesapları da ilham, motivasyon ve yaratıcılık konusunda eşsiz bir kaynak.

Söyleona | @soyleonacom

Ve bizden bir hesap… Senin ve tüm sarı yakalıların motivasyonunu arttırmak için yaptığımız paylaşımları, şehir, seyahat, trend ve lezzet önerilerimizi Instagram’da da takip edebilirsin.

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın