Yukarı Çık
7 Ağu

Şarap Şişesiyle Yapılabilecek DIY Fikirleri

DIY kapak Slider

Keyifli anlarına eşlik eden şarabın bittikten sonra bile keyfini çıkarmaya devam etmen için sana pratik DIY fikirleri sunuyoruz. Şimdi yaratıcılığını konuşturma zamanı, bu fikirlerle sınırlı kalmayıp daha farklı eserler yaratacağına eminiz Sarı Yakalı!

 

Yemek Masana Zarif Dokunuşlar Yap

Haftasonu arkadaşların yemeğe mi geliyor? Onları etkilemek için hazırladığın lezzetleri  sunumların ile devleştirmen mümkün. Masana yapacağın ufak dokunuşlarla romantik bir hava yakalayabilirsin. Önerimiz şişeleri altın, bronz gibi renklerle boya ve vazo gibi kullan, masanın tüm havasının değişeceğinden emin olabilirsin.

Masa

 

Evini Aydınlat

Şişeleri değerlendirmek ve evini aydınlatma için dekoratif 2 önerimiz var. Birincisi şişelerin tabanlarını keserek lamba olarak kullanman diğeri ise şişelerin içerisine led ışıklar yerleştirerek odanı dekore etmen.

Aydınlatma

Görsel: www.DIY.com

 

Servislerde Yaratıcı Ol

İster atıştırmalıklarını istersen de şarabını servis ederken kullanabileceğin çok şık bir tepsi önerimiz var. Bunun için tek ihtiyacın olan şarap mantarlarını biriktirmen. Öncelikle keçe, mukavva gibi sert bir zemin üzerine mantarları silikonlayarak bazını oluşturacaksın. Daha sonrası tamamen yaratıcılığına kalmış, istersen üzerini cam ile kaplatabilirsin, istersen boyatabilirsin.

Şarap Servis Tepsisi

Görsel: https://www.kaufmann-mercantile.com

 

Mesajını İlet

Buzdolabının üzerine not bırakmanın modası geçti. Şarap şişelerini siyaha boyayarak üzerine tebeşir ya da beyaz kalemlerle notlarını yazmak yeni trend. Bu sayede hem dünyaya mesajını iletmiş hem de tarzını göstermiş oluyorsun 🙂

şarap mesaj

Görsel: http://reliable-remodeler.com

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın