Yukarı Çık
11 Oca

Sarı Yakalı İçin En İyi Restoranları Seçtik!

elbet

Sarı Yakalı her zaman doğru lezzetin peşinden koşar!

İstanbul’da yüzlerce mekanın içerisinden senin çok seveceğin ve gittiğinde keyif alacağın restoranları senin için seçtik Sarı Yakalı. Şimdiden afiyet olsun 🙂

Elbet – Akatlar, Etiler

elbet2

Fotoğraf: zomato.com

Son zamanlarda en çok bahsini duyduğumuz mekan Akatlar’da birkaç ay önce açılan Elbet. Steakhouse seven Sarı Yakalı’lar için yanında Merlot ile yiyebilecekleri et spagetti, lokum ve şaşlığı öneriyoruz!

***

Itsumi – Levent

itsumi

İstanbul sushi mekanları açısından çok zengin; bu konuda çok şanslıyız! Bu restoranların arasından bizim en çok tercih ettiğimiz mekan İş Kuleleri’nde yer alan Itsumi. Sushilerin kalitesi ve lezzetiyle hepimizi büyüleyen Itsumi’de sashimi yanına Narince-Chardonnay istemeyi unutma Sarı Yakalı!

***

Capricorn – Ortaköy

capricorn

Fotoğraf: theguideistanbul.com

Ortaköy’e açıldığından beri ses getiren bir mekan da Capricorn! Yurt dışı seyahatlerimizde aradığımız deniz mahsülleri lezzetini Capricorn’da bulabildiğimiz için çok mutluyuz! Deniz mahsülleri çorbası bu soğuklarda hepimize iyi gelecek. Capricorn’u daha keşfetmediysen hızlıca yerini ayırabilirsin Sarı Yakalı!

***

Yeni Lokanta – Beyoğlu

yenilokanta

Fotoğraf: istanbulbites.wordpress.com

Beyoğlu’nda Kumbaracı Yokuşu’nda bulunan Yeni Lokanta, İstanbul’daki en favori restoranlarımızdan biri! Türk lezzetlerini modern bir şekilde sunan Yeni Lokanta’da asma yaprağında paçanga ve kuru patlıcanlı vejetaryen mantının lezzetini unutamayacağına eminiz Sarı Yakalı! Bir kadeh Cabernet Savuignon ile tüm menünün tadını daha da iyi alacaksın!

***

Frankie – Nişantaşı

frankie

Fotoğraf: geccemekan.com

Hem şık, hem eğlenceli, hem de leziz tatlar peşinde olan Sarı Yakalı için en doğru adreslerden biri Nişantaşı’ndaki Sofa Hotel’in içerisinde bulunan Frankie. Frankie’nin lezzetleri ile farklı şarap eşleşmeleri yapmak isteyebilirsin. Yemeğine bir Blush ile başlayarak mekanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.

***

Amanda Bravo – Emirgan

amandabravo

Fotoğraf: kangurular.blogspot.com

İstanbul’daki en iyi steaktartar’ı yiyebileceğin mekanlardan olan Amanda Bravo, hafta içleri yalnızca öğlenleri açık. Bir öğle aranda iş arkadaşlarınla kendine ödül vermek için ziyaret edeceğin Amanda Bravo’da İsli Kuzu Kol veya Kinoa eşliğinde Izgara Dana Bonfile yemeği ihmal etme.

Bu yazı gibi onlarca lezzet önerilerimize buradan ulaşabilirsin Sarı Yakalı. Afiyet olsun!

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın