Yukarı Çık
1 Eyl

Sarı Yakalı’nın Düğün Hediyesi Kalıpların Dışındadır!

Screen-Shot-2015-08-20-at-7.02.30-PM

Sarı Yakalı geleneklere takılmaz, evlenen arkadaşlarına en yaratıcı hediyeyi alır!

Yeni evlenen yakın bir arkadaşın varsa, ona düğün hediyesi olarak herkes gibi altın almak içine sinmeyecektir. Geleneklere takılmayıp bu konuda dilediğince yaratıcı olabilir ve arkadaşlarına hayatları boyu unutmayacakları bir hediye verebilirsin.

 

Uçak Bileti

Fotoğraf: thedailytouch.com

Fotoğraf: thedailytouch.com

Alınabilecek en güzel hediye unutulmaz bir tatilin kapısını açacak açık uçlu bir uçak bileti. Uçak bileti demek yeni deneyimler, anılar, maceralar üzerine hayal kurmak demek. Arkadaşlarının  yapacakları seyahatte yaşayacakları her macerayı, anıyı  ileride sana da anlatacaklarına emin olabilirsin!

 

Çift Masajı / Spa

Fotoğraf: freshcanvasspa.com

Fotoğraf: freshcanvasspa.com

Bridal shower, bekarlığa veda, nişan, düğün derken arkadaşlarınız muhtemelen çok yorulmuş olacak. Onlara tüm bu stresi ve yorgunluğu unutturmak için güzel bir spa’da geçirecekleri bir gün ayarlayabilirsin. Her gevşeyen kasta onlara kendilerini şanslı ve önemsenmiş hissettireceksin.

 

Pikap

Fotoğraf: squarespace.com

Fotoğraf: squarespace.com

Beraber kurdukları yeni evlerinde arkadaşlarıyla iyi müzik dinleyebilmeleri için bu çifte iyi bir pikap hediye etmek de çok iyi bir seçenek. Pikap hem onları plak biriktirmeye yönlendirip onlara yeni bir uğraş kazandıracak hem de en sevdikleri parçaları plak sayesinde kalite kaybı olmaksızın dinlemelerini sağlayacak. Ayrıca Crosley, ion gibi markalardan yeni pikaplar alabileceğin gibi, vintage klasikleri de tercih edebilirsin. Örneğin Braun’un SK55 modeli eşsiz bir koleksiyon parçası olacaktır.

 

Özel Bir Akşam Yemeği

Alancha | Fotoğraf: theguideistanbul.com

Alancha | Fotoğraf: theguideistanbul.com

Eğer arkadaşlarına kalıcı bir hediye almak istiyorsan, maddi şeyler yerine onlara unutamayacakları deneyimler hediye etmelisin. Lezzetli, özel bir yemeğin yerini hiçbir şey tutamaz. İstanbul’da Can Oba, Mikla, Alancha gibi gastronomik başarısıyla ünlü restoranlarda ayarlayacağın güzel bir akşam yemeği sırasında tattıkları her tabakta ve şaraptan aldıkları her yudumda sana teşekkür edecekler.

 

Paintball / Lasertag

Fotoğraf: jeffcookephotography.ca

Fotoğraf: jeffcookephotography.ca

Sıradaki önerimiz biraz hareketli! Özellikle evlenenler maceraperest bir çiftse, tüm arkadaş grubunuzla birlikte eğlenebileceğiniz bir paintball ya da lasertag günü hepinize unutamayacağınız anılar armağan edecek. Rekabet hem bu çifti düğün – dernek stresinden uzaklaştıracak hem de onları birbirine daha da yakınlaştıracak.

 

Salonun Başköşesinde Duracak Kitaplar

Fotoğraf: vipcoffeetables.com

Fotoğraf: vipcoffeetables.com | Kapak Fotoğrafı: cami-morrone.com

-Ev düzenlemek demek yeni gardırop, yeni mutfak dizmek kadar aynı zamanda yeni bir kütüphane oluşturmaktır. Eğer evlenen arkadaşlarını iyi tanıyorsan onlara ilgi alanlarına yönelik hayatları boyunca saklayabilecekleri şık bir coffee table book hediye edebilirsin. Assouline, Rizzoli, Taschen gibi yayınevlerinden alacağın kitaplar, kitap olmanın yanı sıra bir koleksiyon değeri de taşıyacaklar. Kitap seçimini onlara bırakmak istersen, Robinson Crusoe ya da Pandora gibi bağımsız kitapçılardan bir hediye kartı da şık ve düşünceli bir hediye olacaktır.

 

Mutfak Sanatları Atölyesi

Fotoğraf: onpointnutrition.com

Fotoğraf: onpointnutrition.com

Hem beraber yeni tarifler öğrenmeleri hem de öğrendikleri tariflerin lezzetlerine doyabilmeleri için arkadaşlarına bir mutfak atölyesi ya da kursu hediye edebilirsin. Eğlenceli bir şekilde beraber risotto, macaron, çikolata ya da makarna hamuru yapmayı öğrenebilirler. Tabii bu durumdan, arkadaşlarının verdikleri davetlerde öğrendikleri lezzetlere doyarak sen de kârlı çıkacaksın.

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın