Yukarı Çık
23 Eki

Sarı Yakalının Bayılacağı 5 Efsanevi Deneyim

mexico scuba diving

Ofiste anlatmalara doyamayacağınız yeni maceralara ne dersiniz ? Her sarı yakalının hayali arasında yer alan dünyanın 5 farklı yerinden 5 efsanevi deneyimi sizin için listeledik! 🙂

 

PATAGONIA ROTASI
Güney Amerika’nın güzeli Patagonia’nın doğal güzellikleri karşısında hayretlere düşmeye ne dersin? Buranın en büyük alametifarikası, Andes dağlarına hiking yaparken karşılaşacağın nehir & dağ manzaraları. Bölgenin verdiği izole hissiyatı nedeniyle, seyahat sonunda dünyada küçücük bir nokta olduğunu hissedip kendini sorgulayabilirsin. Bizden söylemesi.

watch-this-breathtaking-film-of-patagonia-iGörsel: http://www.complexmania.com

 

MACHU PICCHU’YA TIRMANMAK
Machu Picchu deneyimi bizce 2’ye ayrılıyor. Yol boyunca hissedeceklerin ve varınca hissedeceklerin. Peru’daki bu İnka köyünün tarihi neredeyse 15.yy’a dayanıyor. Bir hatırlatma: alana giriş biletlerini son güne bırakmamakta fayda var çünkü; Machu Picchu yavaş yavaş toprağa gömülüyor olduğu için hergün sınırlı sayıda kişi girebiliyor.

GW7kpOWGörsel: http://wallpapercave.com

 

AFRİKA’DA SAFARİ
Çok eminiz, bu herkesin “ölmeden önce yapılacaklar listesi”nde kesin vardır! Safari sonunda doğanın dengesi, hayvanların zekası gibi birçok konuda bilgi edineceksin ve ofise döndüğünde hayata bakış açın değişecek!

Africa Safari Yeni _ gezimanya refGörsel: Gezimanya

THAILAND’DA DOLUNAY PARTİSİ 
Thailand denince ilk akla gelen olmamasına rağmen, Full Moon Party yani Dolunay Partisi dünyadaki en büyülü ve efsanevi partilerden biri. Yani dünyanın bir diğer ucuna gitmeye değecek türden 🙂

Full Moon Party - TaylandGörsel: Pinterest

 

MEKSİKA’DA SCUBA DIVING  
Meksika’daki Tulum & Cancun & Playa Del Carmen bölgesi yalnızca dünyanın en güzel sahillerine sahip değil. Burası aynı zamanda denizaltı mağaralarını keşfetmek, büyülü su altı dünyasına bir nefes uzakta olmak için harika bir Scuba Diving lokasyonu.

the-only-way-to-see-this-incredible-museum-in-mexico-is-by-scuba-divingGörsel: http://www.businessinsider.com

 

 

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın