Yukarı Çık
18 Eyl

Sarı Yakalının Bayılacağı Deneyim Odaklı 5 Restoran!

SLIDER BOYUTYemek

Sarı Yakalı ben yemek yerken bile farklı deneyimler peşindeyim dediğini duyar gibiyiz! Öğle aralarında masada arkadaşlarına anlatacağın havalı bir restoran deneyimi olmasını kim istemez? Bu yazı tam senlik; kalem kağıdı hazırla, notları al , sana tam 5 harika restoran önerisiyle geliyoruz!

 

1) Kuzey Işıkları Altında Yemek

İzlanda’daki Ion Otel’in restoranı inanılmaz bir manzaraya sahip. Eğer şanslıysan kuzey ışıkları ve aurora eşliğinde kadehini yudumlayabilirsin!

IONhotel1Görsel: http://travelupdate.boardingarea.com/

 

 2) 3800 Metrede Yemek Yemek

Tabiri caizse dağın tepesinde, 3842 metrede yer alan Aiguille Du Midi Restaurant’ta yemek yemek hayatta bir defa yaşanacak deneyimlerden! Umarız yükseklik korkun yoktur.😊

Dağ restroanGörsel: Pinterest

 

3) Deniz Altında Yemek Yemek

Maldivler deyince ilk akla gelen sahilleri ve denizi! Hal böyle olunca en unutulmaz yemek deneyimi de denizin içinde oluyor. Ithaa Undersea Restoranı listende olsun.

BalıklarGörsel: http://www.travelplusstyle.com

 

4) Buzulların İçinde Sıcacık Bir Keyif

Soğuğun keyfi en iyi sıcacık bir kadeh içki ile çıkar! Ama bu kadar soğuğa hazır mısın emin değiliz! Finlandiya’da The SnowCastle restoran tam senlik.

SONY DSCGörsel: http://www.visitkemi.fi/en/snowcastle

 

5) Balonun içinde Yemek Yemek

Dünyada sıcak hava balonu içerisinde yemek hazırlayan tek şef Angelique Schmeinck’in hazırladığı leziz yemekleri Hollanda’yı tepeden izlerken yemenin keyfini hayal bile edemiyoruz.

Balon YemekGörsel: http://www.culiair.nl/#!en/

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın