Yukarı Çık
4 Eki

Sarı Yakalı’nın Yazı Böyle Geçti!

soyleona6

Yaz tatili bitmiş olabilir ama geriye kalan güzel anılar ve önümüzde dopdolu geçecek yeni mevsimler var!

Ofis stresini deniz, güneş, kum üçlüsüyle, Çeşme’nin ve Bodrum’un plajlarında dinlenerek ve eğlenerek attığın yaz aylarında biz de senin yanındaydık. Uzatmalı hafta sonları ya da tüm bir haftaya yayılan tatiller, iyi müzik, güzel sohbet, buz gibi blush ve ilham verici önerilerle geçen bir yazdan geriye işte bu anılar, bu kareler kaldı:

 

soyleona1

 

Hava sıcak ama eğlenince alışıyorsun!“, dedik ve Çeşme‘de Fly-inn ve Tren‘e, Bodrum‘da La Plaj, Xuma, Sarnıç Beach ve Kumm‘da en güzel renkleri buluşturduk: Tüm enerjisiyle Sarı Yakalılar ve serinletici blush kadehleri bu beach’lerdeki etkinliklerimizde bir aradaydı. Ege Denizi’nin masmavi sularında yüzen Sarı Yakalılar, dostlarıyla bir arada olmanın keyfini çıkardı, hep birlikte gülüp eğlendi. 23-24 Temmuz‘da tüm bunların yanına bir de canlı müzik ve festival coşkusu eklendi; Chill-Out Festival, onlarca sanatçı ve grubun performansıyla 2 gün boyunca bizi doyasıya eğlendirdi.

 

soyleona5

 

Çeşme ve Bodrum beach’lerinde herkesin keyfi yerindeydi, kadehlerimiz ve Söyleona kutularımızla ziyaret ettiğimiz Sarı Yakalılar, tüm gün happy-hour‘da yaşamanın tadını çıkardı. Kutulardaki kadehlerin içi kadar dışı da ilgi gördü; Sarı Yakalılar yeteneklerini konuşturarak kendi tasarımlarını kadehlerinin üzerine çizdi.

Şans kurabiyeleri tatili daha da eğlenceli hale getirmek için onları motive ederken, Söyleona yelpazeleri serinliğin dozunu bir tık daha büyüttü. Tüm bunların yanında %100 Sarı Yakalılar da tatilde belli oldu, Ne Kadar Sarı Yakalısın? anketini çözüp %100’ü bulanlar çok sevindi! Eğer sen de sonucu merak ediyorsan sonucu hemen buradan öğrenebilirsin.

 

soyleona_foto_bodrum

 

Sarı Yakalı Tatilde dedik, yarışma heyecanını da tatilin bir parçası haline getirdik. #sariyakalitatilde etiketiyle paylaşılan hepsi birbirinden güzel tatil fotoğraflarından en yaratıcı olanları Can Direkli, Iconjane ve Pink Freud‘dan oluşan jürimiz seçti, 200’e yakın fotoğraf arasından her hafta birinci ve ikinci seçilen Sarı Yakalılar, sırasıyla balıklarla selfie çekmek için sualtı kamerası ve powerbank kazandı. Sen de #sariyakalitatilde fotoğraflarına göz atabilir, önümüzdeki yaz tatilini daha yaratıcı ve eğlenceli kılmak için önerileri şimdiden not etmeye başlayabilirsin!

 

soyleona3

 

Yaz boyunca sadece Sarı Yakalılar’ın tatilini güzelleştirmeye değil, onlara ilham vermeye de çalıştık: soyleona.com’da farklı deneyimler vadeden dünya festivallerinden macera sporlarına,  dünyanın iyi bir yer olduğunu hatırlatan projelerden ilham verici blog ve Instagram hesaplarına, girişimcilik hikayelerinden yaratıcı hobilere birçok konuyu işledik. Mevsimler değişse de, soyleona.com’u takip etmeye devam ederek trendler, seyahat ve lezzetin izini sürmeyi unutma!

 

soyleona4

 

Renkli ve eğlenceli bir yaz geride kalmış olabilir, sen de yazı şimdiden özlemeye başlamış olabilirsin fakat unutmak ki Sarı Yakalı yaz sona erdiğinde de eğlenmeyi, anı yaşamayı ve günün tadını çıkarmayı bilir!

Şimdiden çeşit çeşit etkinlikle dolmaya başlayan ajandan için önerilere ihtiyacın varsa geçtiğimiz haftalarda yer verdiğimiz etkinlik, sergi, sahne sanatları ve Filmekimi dosyalarına göz atabilirsin!

 

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın