Yukarı Çık
29 Eki

Sarı Yakalıya Haftaiçi Yaşam Mümkün mü?

1100x730

Sevgili Sarı Yakalı, sabah alarmla uyandığın, tüm gün sonuç alamadığın toplantıların, hafta sonunu bekleyerek yaşadığın hayatın seni oldukça yorduğunu biliyoruz. Ama umutsuzluk yok! Çünkü hafta içi yaşam mümkün, aşağıdaki tavsiyelerimiz hafta içinden maksimum verim almanı, yaşıyor hissetmeni sağlayacak ve bize teşekkür edeceksin. Öyleyse başlayalım!

  • Sporu yalnızca zayıflamak için yapan kaldı mı emin değiliz. Spor sayesinde salgıladığın hormonlar sana kendini iyi hissettirecek & enerjini arttıracak ve kendinle gurur duymanı sağlayacak. O zaman hadi giy ayakkabıları, sokaklar spor salonun olsun!

RunningGörsel: Pinterest

 

  • Sabah alarmla başlayan eziyet kahvaltı hazırlama çilesiyle pekişiyor. Hepimiz yaşıyoruz bunu. Fakat her geçiştirdiğin kahvaltı, tüm gün daha çok yemeni ve enerjini doğru kontrol edememene neden oluyor. O yüzden dilersen evde dilersen yolda dilersen de ofiste yiyebileceğin pratik kahvaltı tariflerini araştırmaya başlama zamanı.

Görsel+++Görsel: www.menshealth.com

 

  • Kendimizi en çok mesai sonrası deşarj olamadığımızda kötü hissediyoruz. Akşamları en güzel değerlendirme yöntemi, keyifli mini bir masa hazırlaman. Cidden çok bir şeye ihtiyacın yok. 1 şişe Şarap, 1 peynir tabağı, 2 tane de dost 🙂

görsel2

 

  • Uzun bir gün sonrası trafikte boşa harcanmış zaman kadar kötü bir şey yok. O halde bu zamanları verimli değerlendirmeye ne dersin? Trafikte podcast dinleyerek, dilersen kendini geliştirebilir, dilersen de eğlenebilirsin. Spotify’da bir dolu podcast olduğunu hatırlatmak isteriz.

Podcastler arasında kaybolmak istemeyen Sarı Yakalı için birkaç harika tavsiye: Myths & Legends dünyanın farklı bölgelerinden efsaneleri derleyip hikayeler olarak paylaşıyor, Flash Forward gelecek hakkında düşünmek & hayal kurmak isteyen tüm fütüristlerin ilgisini çekiyor, The Nerdist ise içinizdeki gizli “Nerd”ü kahkahalara boğuyor.

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın