Yukarı Çık
27 Şub

Sarı Yakalı’nın Daha Üretken ve Yaratıcı Hissedeceği Ortak Çalışma Alanları

betahaus-coworking-berlin

Artık tüm dünyada birlikte çalışan, birlikte yaratan ve çalıştığı alanları paylaşan insanların sayısı günden güne artıyor.

Yeni girişimler, start-up’lar ve freelance çalışanlar paylaşımlı ofis merkezlerinde buluşuyor. Girişim, start-up, yaratıcılık demişken evet tam olarak senden bahsediyoruz Sarı Yakalı. İşte senin için derlediğimiz bazı paylaşımlı ofisler. 

   Kolektif House

 “Hayalleri olan, işini sevdiği için yapan, bir arada üreten ve yetecek kadar tüketenlerin ofisi” mottosuyla daha verimli, yaratıcı, ekonomik çalışma ve ofis alanları sunan Kolektif House’de pazartesi kahvaltıları, egzersiz yöntemleri, yoga, kişisel gelişim ve networking etkinlikleriyle kullanıcılarına benzersiz fırsatlar sunuyor.

Kollektif-House-1

 

Atölye İstanbul

 Tarihi Bomonti fabrikasının ilham veren ve tarih kokan mimarisi içerisinde yer alan Atölye, kendini disiplinler arası proje geliştiren insanların biraraya geldiği etkileşim ve yaratıcılık platformu olarak tanımlıyor. Atölye, kendi tasarım ve üretimleri olan mobilyalarla konforlu ve ferah bir çalışma ortamı sunarken, zaman zaman panel ve seminerlere de yer veriliyor.

01 - ortak çalışma alanı

 

 

Dam

 Senin kadar yaratıcı, senin kadar girişimci insanlarla dolu, sabahları keyiften ıslık çalarak gittiğin bir ofis hayal değil felsefesiyle yola çıkan Dam, İstiklal Caddesi gibi merkezi bir yerde olmasının avantajıyla, hem profesyonel bir çalışma ortamı, hem de kültür sanat etkinlikleriyle kullanıcılarına keyifli bir çalışma ortamı sunuyor

Dam_gorsel2

 

Habita

“Paylaşan, konuşan, tartışan, üreten herkese açık bir komünitenin ortak yaşam ve çalışma alanı” görüşüyle yola çıkan Habita, kullanıcılarına açık alanda sabit masalar, kapalı ofisler ve esnek çalışma alanlarıyla, yaratıcı, üretken, yeni fikirlerin peşinde olan herkese birlikte çalışmanın, üretmenin ve paylaşmanın teşvik edildiği bir platform sunuyor.

Habita

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın