Yukarı Çık
7 Mar

Sendromsuz Pazartesiler: Kış Masalı

winter tales

Pazartesi sendromunun ilacını Maslak’ta, plazaların arasında bulmak hiç aklına gelir miydi?
Bu akşam kendine bir iyilik yapıp Maslak’taki UNIQ İstanbul’a uğrayabilir ve masal gibi bir kış gecesi geçirebilirsin!

winter tales

Birkaç ay önce UNIQ İstanbul’da açılan UNIQ Winter Tales, dev bir buz pateni pisti. Üstelik açık havada… Ormanın içindeki bu buzdan vahada içinden geldiği gibi süzülerek ya da arkadaşlarının artistik patinaj teknikleriyle dalga geçerek haftaya muhteşem bir başlangıç yapabilirsin. İstanbul’un ortasında kendini New York’un Central Park’ında ya da Londra’nın Hyde Park’ında bulabilir, çocuklar gibi eğlenebilir, hatta belki de o en güzel kış filmlerindeki romantik buz pateni sahnelerinden birini yaşayabilirsin. 🙂 Müziğin hiç susmadığı 40 dakikalık seanslar 30 Nisan’a kadar bu kocaman pistte seni ve içindeki çocuğu bekliyor!

UNIQ-web-uyarlama-love360-y.tasanlar-sergi

Buz pateninin keyfini çıkardıktan sonra eğlenceyi sanatla süsleyebilir, üşüyen ellerini ve içini aşka dair iki sergiyle ısıtabilirsin. Çünkü Sevgililer Günü’nün hemen öncesinde, 12 Şubat’ta kapılarını açan iki sergi, UNIQ İstanbul’da ziyaretçilerini beklemeye devam ediyor. Ayşegül Sağbaş’ın eserlerini bir araya getiren “Yürekleri Taşanlar” sergisi UNIQ Gallery’de sürerken, 7 ayrı sanatçının eserlerinden oluşan “Seven” sergisi de UNIQ İstanbul binasının farklı noktalarında karşına çıkacak. 

rossopomodoro

Fotoğraf: https://www.facebook.com/rossopomodorotr

Bu Sendromsuz Pazartesi’nin finalinde tabii ki lezzetli bir akşam yemeğini de farklı bir yerde aramana gerek yok. Komplekste, burgerden sushiye kadar aralarından seçim yapabileceğin birçok restoran ve kafe bulunuyor. Bizim önerimiz ise Rosso Pomodoro’nun taptaze makarnaları ya da incecik pizzaları olacak. İtalyan mutfağının mucizelerinin tadına varabilir ve şarabın eşliğinde bu güzel akşamın tadını çıkarabilirsin!

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın