Yukarı Çık
16 Eki

Seyahatsever Sarı Yakalının Telefonunda Olması Gereken 5 Uygulama

travel apps

Sarı yakalı, yoğun iş rutininden sıkıldığını ve farklı diyarlara kaçmak istediğini biliyoruz! Bir seyahatseverin telefonunda olması gereken uygulamaları herkesler anlatıyor; fakat biz sarı yakalı seyahatsever için 5 harika öneriyi derledik. Bu alternatif uygulamalar sayesinde seyahatini en yüksek verimle & keyifle yaşayabilirsin.  Şimdiden iyi seyahatler 🙂

Citymaps2go:
İçerisinde 7000’e yakın harita bulunduran çevrimdışı kullanım özelliği olan bir uygulama. Üstelik daha önceden indirdiğiniz harita üzerindeki otelleri, müzeleri, meydanları, restorantları görüntüleyip pinleyebiliyorsunuz. Ios ve Android kullanıcılarının rahatlıkla indirebileceği bu uygulamada indireceğiniz ilk 5 harita ücretsiz.

CityMaps2go2_

 

Rome2rio:
Yurt dışı seyahatlerinizde bir şehirden diğerine nasıl gidilir, hangi toplu taşıma hatlarını kullanmak gerekir, sefer saatleri ve bilet ücretleri nelerdir sorularına cevap bulabileceğiniz Ios ve Android için ücretsiz bir uygulama.

rome2rio_

 

FoodSpotting:
Sokak lezzetlerinden ödüllü restoranlara kadar geniş bir yelpazede yemek adına aradığınız herşeyi bu uygulamada bulacaksınız. Madrid’de şehrin en iyi Paella’sını mı arıyorsunuz, Foodspotting sizin için seçecek!

LiveTrekker:
Bir seyahat günlüğü tutmak istiyorsan ve her şeyi akıllı telefonundan halleden bir sarı yakalıysan bu uygulama tam sana göre. Gittiğin noktalar üzerinde notlar alabilir, çektiğin fotoğrafları ekleyebilirsin.

YPlan:
Şehirde yüzlerce, binlerce etkinlik & aktivite olabilir ama en niş & en size uygun olanları bulmak için yardıma ihtiyacınız olursa danışmanız gereken uygulama kesinlikle YPlan.

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın