Yukarı Çık
16 Eki

Sinema Gecesinin Olmazsa Olmazları

Sinema Gecesi Kapak Slider

Unutulmaz bir sinema gecesi düzenlemek, davetlilerini şaşırtmak istiyorsan bu tavsiyeler tam senlik. Doğru film seçiminden atıştırmalık fikirlerine bir sürü önerimiz ve ilham veren örneğimiz var.

 

  • Herkesin keyif alacağı bir film seçimi evde sinema gecesi düzenlemenin ilk kuralı. Doğru filmi bulmak için azıcık tavsiye almak isteyenlere harika bir önerimiz var. Tastedive zevklerinize ve sevdiklerinize bakarak, seveceğinize emin olduğu içerikleri size öneren harika bir site. Arkadaşlarınızın sevdiğinden emin olduğunuz dizi ya da filmleri girebilir benzerlerini keşfedebilir, seçtiğiniz filmin herkes tarafından sevileceğinden emin olabilirsiniz.

 

  • Atıştırmalıklar çok önemli! En az film seçimi kadar atıştırmalıklarınızı doğru seçiyor olmanız çok önemli. Klasik lezzetlere alternatif sunumlar ya da ufak dokunuşlar yaparak herkesi mutlu edebilirsiniz. Örneğin; herkesin kendi popcorn’unu yaratabileceği bir popcorn bar hazırlayabilirsin. Acı sos, parmesan, ranch sos, çikolata parçacıkları gibi farklı toppingler seçerek, misafirlerinin taze hazırlanmış popcornla bunları diledikleri gibi karıştırıp keyfini çıkarmasını sağlayabilirsin.
    Popcorn Bar DIYGörsel: http://yummypopcornbar.com/

 

  • Bu kadar hazırlık sonrası kuru kuru bir davet etmek sana yakışmaz! Yine yaratıcılığını gösterebileceğin DIY davet ile arkadaşlarını şaşırtabilirsin. İlham olması için oldukça basit bir fikri seninle paylaşalım:Davet SinemaGörsel: Pinterest

 

  • Herkesi mutlu edecek seçimler için hem blush hem de cabarnet savignon’u gecenin tamamlayıcısı olarak bulundurmanı öneririz. Tabi ki herkesin keyfini çıkaracağı bir peynir tabağı …Şarap Movie Night Peynir Tabağı

 

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın