Yukarı Çık
3 May

Soyleona Etkinlikleri #3: On Brief Happy Hour @Karbonat

IMG_2965

Böyle bir #sendromsuzpazartesi yaşamak mümkün mü? #soyleona On Brief Happy Hour ile mümkün!

Soyleona.com ekibi 2 Mayıs Pazartesi günü Levent’te yer alan “yeni nesil reklam ajansı” Karbonat’ın iş çıkışındaydı. DJ eşliğindeki etkinlik 5 saat sürdü!

Bir ofiste 5 saat süren happy hour gören oldu mu? 🙂 Biz gördük, tek kelimeyle muhteşem oluyor!

Etkinliğimiz hakkında detaylara başlamadan önce Happy Hour’umuzun adının neden “On Brief” olduğunu anlatalım.

Marka-ajans ilişkisini hepimiz biliyoruz. Marka brief verir, işe ayıracağı bütçeyi söyler; ajans bunun için saatlerce çalışır. Fikirleri markaya sunar ve muhtemelen (!) birçok revize alır. O anda bütçeler oynar ve ajans uygun bütçeye yeni bir fikirle gelmek durumunda kalır… Soyleona olarak bu durumu ele almak istedik ve ajanslara kendilerini iyi hissedecekleri bir fikir ile gittik. “On Brief” Happy Hour’da bu sefer onlar brief’i vereceklerdi. Happy Hour’un bütçesi olarak “Sarı Para”yı yarattık. Etkinliği daha keyifli hale getirmek için DJ’den langırta birçok eğlenceli aktiviteyi Sarı Parayla yani bütçe dahilinde kalarak seçebileceklerdi. Ajanstaki Sarı Yakalılar bu fikre bayıldılar! Şunu söyleyebiliriz; ilk “On Brief” Happy Hour’umuzu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu çok başka! 🙂

soyleona

Peki nasıl bir iş çıkışı geçirdik?

Karbonat’ın eğlenceli ekibi, sarının verdiği enerji, şaraplar, ikramlar, DJ eşliğindeki hareketli parçalar birleşince ortaya, sadece sendromsuz değil kusursuz bir pazartesi çıktı!

Screen Shot 2016-05-11 at 12.00.12

Screen Shot 2016-05-11 at 11.59.26

Soyleona’yı tanıyanlar bilirler; eğlence, özgürlük, happy hour bizden sorulur. Karbonat’ın harika bahçesinde yaptığımız Happy Hour, Sarı Yakalılar kadar bizi de mutlu etti. Evet, Pazartesileri güzelleştirince herkes gibi biz de mutlu oluyoruz.

Screen Shot 2016-05-11 at 12.00.25

Ellerinde kadehleriyle saatlerce dans eden ekip, sosyal medyada muhteşem paylaşımlarda bulundular. Bu paylaşımları #soyleona hashtag’inden takip edebilirsin; Karbonat’taki partinin nasıl geçtiğini bir de sosyal medyadan takip etmekte fayda var.

IMG_2924

On Brief Happy Hour’umuza katılan, enerjimizin birebir tuttuğu, etkinliğimizde saatlerce eğlenen tüm Sarı Yakalılara ÇOK teşekkür ediyoruz.

Amaç, yalnızca pazartesiyi kusursuz hale getirmek değil, kurumsal hayatın eğlence anlayışını arttırmak; Sarı Yakalılara olabildiğince eğlenceli haftalar geçirtmek! Artık #soyleona ile pazartesiler böyle; sendromsuz!

IMG_2981

Screen Shot 2016-05-11 at 12.00.37

Unutma; instagram’da @soyleonacom‘u takip ederek neler yaptığımızı daha yakından takip edebilir, mottomuzu daha iyi  anlayabilirsin. Herkese çok sevgiler!

Sarı Karavan

SÖYLEONA

Sarı Yakalıların Buluşma Adresi

Yorum Yok

Cevap bırakın